У День Землі побажання прості -
Більше миру, тепла. доброти.
Бережіть природу. це наш дім,
Буде хай всім радісно в нім.

У стінах Цвітоського ліцею відбулось засідання методичної спільноти філологів Улашанівської громади "Краш -тест - 2 ідей інноваційних методів та прийомів на уроках словесності". Працюючи із здобувачами освіти ліцею, педагоги презентували свій досвід у використанні сучасних освітніх інструментів вчителя.

Восьмикласники долучились до проведення акції з благоустрою та прибрали територію біля пам’ятника загиблим односельчанам в роки ІІ світової війни. Очищено прилеглу територію від сміття, скопано клумби, підчищено доріжки. Разом зробимо цей світ кращим і зберемо пам’ять про тих, хто віддав своє життя за наше світле майбутнє.

Людина завжди прагнула пізнати незвідане.
Космос - такий близький і водночас далекий - завжди вабив людей...

Сьогодні в Улашанівському ліцеї імені Володимира Марковського відбулось засідання методичної спільноти філологів Улашанівської громади. Тема засідання "Краш-тест - 1 ідей інноваційних методів та прийомів на уроках словесності".

Здоровий означає веселий, бадьорий та життєрадісний. А от найкращі друзі хворої дитини — лінь, сум та втома. Щоб завжди бути у гарній формі, турбуйся про свій організм: роби зарядку, не забувай про гігієну та корисну їжу, вчасно лягай спати. Сонце, вода та повітря — Твої вірні помічники на шляху до відмінного здоров’я, міцного імунітету та краси.

У 8 класі проведено тематичний урок «Міста Героїв. Перемоги України у війні», присвячений звільненню населених пунктів різних регіонів нашої держави від російської окупації. Тут було використано інформаційні матеріали Українського інституту національної пам’яті “Вистояли – переможемо!" та освітнього проєкту "Діалоги про війну. Війна продовжується. Вона впливає на життя українців, події та наслідки війни мають і матимуть вплив на українську та світову спільноту й по закінченню бойових дій. Уже зараз необхідно міркувати, як найкраще зберегти пам’ять про учасників, жертв та події війни та сформувати нову культуру пам’яті.

Наша чергова участь і перемога у Всеукраїнському інтернет-конкурсі "Fake: як розпізнати та протидіяти?" Конкурс вчить розпізнавати фейки та інші підступні види інформаційних повідомлень в інтернеті та ЗМІ, а також - дізнатися захопливі факти про інформаційне суспільство та передумови його появи.

ШВИДКІ ДІЇ У ВИПАДКУ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

Дитяча книга - просто дивина,
У неї поринаєш ти сповна,
Як тільки розгортаєш книгу,
В собі розтоплюєш ти кригу:
Цікавості, захоплення. натхнення,
Минулого, майбутнього й сьогодення.

Цікаво і пізнавально пройшов урок, на якому нушенята узагальнювали свої знання про вживання службових слів у мовленні. За допомогою гри "Фіксики" діти називали використане службове слово та прикріплювали до них гайки.
Молодці! Із завданням Фіксіків впорались!

Вже скоро пташки прилетять
З далеких країн до рідного дому.
Жене їх туга крізь гори і доли
У край коханий, до українських хат.

Усмішка - це щось, чого не можна ні купити, ні продати, ні випросити. Її можна тільки подарувати. Її треба вміти дарувати від чистого серця.
Щоб засміятися, людині потрібно напружити 17 м'язів, а щоб насупитися - аж 43. Тому веселим і усміхненим бути легше, чи не так?

Ось такі роботи підготували нушенята на конкурс "Первоцвіти під охороною" від Національного природного парку "Мале Полісся" в рамках Всеукраїнської акції "Збережемо первоцвіти"

Сьогодні відбулась цікава та змістовна зустріч вчителів української мови та літератури з науковцями, неординарними особистостями, вчителями-практиками - учасниками ОЗОНу. Керівником та ініціатором якої був голова методичної спільноти філологів Улашанівської сільської ради Власюк Василь Васильович. Тут вільно обмінювались креативними ідеями, цікавим досвідом, заряджалися позитивною енергією.Щиро вдячна за можливість долучитись.

"Ріки незмінно течуть додому".
Поезія "Милі спогади", читає Яковчук Наталія
#тижденьпоезії2024
#національнийтижденьчитання

#Всеукраїнський_тиждень_дитячого_читання_2024
Всеукраїнський Тиждень дитячого читання зібрав шанувальників книги на веселі читання та книжкові відкриття. Книга може бути зброєю! Книга може бути захистом! Від невігластва, байдужості, самотності, тривожності. Книга надихає! На гарні вчинки, добрі справи. Книга навчає! Книга виховує! Але, насамперед, хороша художня книга вчить бути ЛЮДИНОЮ.

Дитинство, дитячий світ - це світ особливий. Діти живуть своїм уявленням про добро і зло, про гарне і погане, у них свої критерії краси, у них, навіть, свій вимір часу: у дитинстві і день здається роком, а рік - вічністю. Щоб мати доступ в цей казковий палац на ім'я "Дитинство", Ви, батьки, повинні перевтілитись, стати, певним чином, дитиною - і тільки за цієї умови Вам доступна буде мудра влада над дитиною - людиною.

Бібліотечний урок-знайомство "Екскурсія до бібліотеки" проведено для учнів 1 класу в рамках Тижня дитячого читання. Маленькі нушенята познайомились з будиночком, де живуть книги, системою її роботи з правилами користування послугами абонемента; різноманітністю книг в бібліотеці, порядком розстановки книг на полицях; правилами користування бібліотекою.