Новини
Виховна година до Дня толерантності у 8 класі пройшла змістовно та цікаво. Учні активно обговорювали важливість взаємоповаги, розуміння та прийняття інших. Завдання та приклади з життя допомогли дітям глибше зрозуміти значення толерантності у сучасному світі. Такий захід сприяє формуванню дружньої та доброзичливої атмосфери в класі, а також виховує справжні людські цінності.
День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин. Добро врятує світ та з’єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен. Творити добро зовсім не важко, але в результаті люди наповняться співчуттям та добротою один до одного.
Меценатська фундація «OLOS» за підтримки науковців Національного заповідника «Софія Київська», Міністерства освіти і науки України створила науково-просвітницьке відео з історії української мови. Проєкт «Мовне питання» спрямований на відродження української історії та культури, формування національної ідентичності молодого покоління. Гімназисти долучилися до перегляду та обговорення відео.
12 листопада – День синички. Третьокласники дізнавалися нові для себе факти про цю корисну пташку, обговорювали, як синичкам можна допомогти взимку ...
ЗАПРОШУЄМО ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО.
ГІМНАЗИСТИ 5-9 КЛАСІВ СТВОРИЛИ ПЕРШУ КНИГУ ВЛАСНИХ ЕСЕЇВ.
ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА ФІНАЛЬНЕ ДІЙСТВО - ШЕСТИКЛАСНИКИ
ТВОРЧІ УЧНІ СТВОРИЛИ ІЛЮСТРОВАНУ АБЕТКУ.
НА КОЖНУ ЛІТЕРУ ПІДІБРАЛИ СЛОВА ТА СКЛАЛИ РЕЧЕННЯ.
До Дня науки у 8 класі проведено годину спілкування, присвячену ролі науки в житті людини та суспільства. Під час заходу учні дізналися про основні досягнення в різних галузях науки, обговорили внесок вчених у розвиток сучасних технологій та обмінялися думками щодо професій, пов'язаних з наукою. Також учні мали можливість ознайомитися з цікавими науковими відкриттями, що надихнули їх до подальшого пізнання та розвитку наукових знань.
Всеукраїнська олімпіада "Вдалий старт. Осінь - 2024" - інтерактив, який допомагає дітям розкрити таланти, визначитися з інтересами та заглибитись в освітній процес.
У четвертий день тижня української мови та літератури - чергова онлайн-зустріч. АЙЯ НЕЯ — українська письменниця, науковиця, блогерка та книжкова оглядачка, авторка інді новел, колекціонерка міфів, казок та містичних історій, юристка, кандидатка юридичних наук, доцентка. Спілкування вийшло напрочуд цікаве, захопливе та надихаюче! Школярі отримали відповіді на всі свої запитання. Щира вдячність майстрині слова!
В межах тижня української мови.Творчі ідеї. КАЛІГРАФІЯ. Як зробити почерк красивим. Вчимось писати легко, красиво та чисто! Приєднуйся!
У МЕЖАХ ТИЖНЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
ТВОРЧА ЗУСТРІЧ ІЗ ПИСЬМЕННИЦЯМИ РІДНОГО КРАЮ
ЗОЄЮ СТРИХАРЧУК ТА МАРІЄЮ КАРАВАН
Стартував тиждень української мови. День перший. Учнівська творчість ( матеріал підготовлений учнями в межах проєкту "Мова - серце нації").
https://www.facebook.com/groups/921033049006382/posts/сьогодні-стартував-тиждень-української-мови-день-перший-учнівська-творчість-мате/1212132819896402/?app=fbl
Сьогоднішній день для учнів гімназії був напрочуд насиченим і цікавим. Учні 6-9 класів радо відвідали Славутський музей – скарбницю історії краю, без знання якої людина не може себе називати патріотом.Тут вони доторкнулись поринули у світ історії, почерпнули багато корисної та цікавої інформації про рідний край, його минуле і сучасне. Кожна зала музею вражає своїми експонатами. Унікальною є виставка "Квіти незламності" мисткині Анастасії Пономарьової, виставка, що символізує силу та незламність українського народу. Безмежна вдячність працівникам музею за організацію та проведення екскурсії. А от для учнів 4-5 класів екскурсія до бібліотеки для дітей - це нові враження і нові друзі! Діти відкривали для себе чарівний світ книги переглядали яскраві книжкові виставки, брали участь у квесті та вікторині. Усміхнені обличчя дітей та їх слова вдячності свідчили про те, що їм дуже сподобалась ця цікава та пізнавальна екскурсія.
Гімназія нині радо зустріла КОНДРАТЕЦЬ Інну Вікторівну, старшого викладача кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидатку педагогічних наук, натхненну очільницю ОЗОНівського руху, головну організаторку Х Всеукраїнського фестивалю педагогічних ідей імені Анатолія Фасолі "Мій особистісно зорієнтований урок", співавторку програми "Дитина", авторку численних наукових монографій та статей, цікаву та неординарну особистість.Пані Інна цікавилася поступом дошкілля та початкової школи у просторі сучасного сільського закладу. Щиро і люб'язно поспілкувалася з НУШенятами нашої гімназії.
Відбувся наш традиційний "Шкільний кінозал". Переглядали з учнями гімназії неймовірний мультфільм "Бажання". Ця стрічка, випущена з нагоди 100-річчя Disney, спирається на теми класичних казок про віру в добро та силу мрій. Захоплюючі пригоди, натхненні пісні та сильні емоції, що припадуть до душі як дітям, так і дорослим.
Небезпеки, які існують в Інтернеті та соціальних мережах і шляхи їх подолання; як розпізнати шахрая та захиститися?; правила, які допоможуть захиститися від основних кіберзагроз - матеріали інформаційної години проведеної у 9 класі.
29 жовтня в Україні - щорічний освітній день кібербезпеки в межах Міжнародного місяця обізнаності з кібербезпеки. Для учнів 8 класу проведено виховну годину на тему кібербезпеки. Під час заходу школярі дізналися про основні правила безпечної поведінки в інтернеті, як захистити свої особисті дані, уникати кібербулінгу та розпізнавати потенційні загрози в мережі. Учні брали активну участь у обговореннях і навчилися використовувати корисні практики для безпечного користування інтернетом.