Правила для учнів гімназії

Дата: 12 лютого 2021 о 12:34, Оновлено 23 червня 2023 о 14:22

Загальні правила поведінки під час освітнього процесу

• Безпека життєдіяльності учасників освітнього процесу в закладі грунтується на свідомому і сумлінному виконанні правил.
  • Основні види життєдіяльності в школі - це праця, навчання, гра, творчість.
  • Під час знаходження у гімназії потрібно усвідомлювати наслідки свої дій, щоб не створити небезпечну ситуацію, розвивати відчутя особистої безпеки та безпеки оточуючих; розуміти те, що безпека, перш за все, залежить від кожної людини, її ставлення до навколишнього середовища та інших людей.

Гімназія - територія успіху

• Гімназист приходить до школи не пізніше як за 10-15 хвилин до дзвінка на урок, приносить з собою необхідне навчальне приладдя (підручники, зошити, щоденник тощо)
  • Здобувач освіти виконує домашні завдання  з предметів згідно з розкладом уроків.
  • На уроки фізкультури та спортивні заняття учень обов'язкового перевдягається у спортивний одяг та взуття, а учні, звільнені від занять фізкультурою, обов'язково присутні в залі, переодягненні в спортивну форму.

Гімназія- територія здобуття знань

• Здобувати знання необхідно не тільки під час уроків, а й в позаурочний час. Самоосвіта - додатковий важіль успішності людини.
  • Щоб висловити своб думку під час уроку достатньо піднести руку - тобі нададудть слово та вислухають.
  • Успішна людина використовує урочний сам тільки з навчальною метою, не відволікається сама та не дозволяє іншим відволікати себе від здобуття знань телефонними розмовами чи розмовами під час урків.
  • Здобувач освіти завжди уважний на уроці, робить записи в зошиті розбірливо та охайно, бо від цього залежить якість отриманих знань.

Гімназія - територія порядку

• У разі пропуску занять гімназист пред'являє класному керівнику записку від батьків (осіб, що їх заміняють) про причину відсутності на заняттях або довідку з медичної установи.
  • До закінчення уроків гімназист може залишити територію гімназії тільки з дозволу класного керівника.
  • Учасники освітнього процесу одягаються до гімназії в діловому стилі.Зовнішній вигляд - охайний, чіткий, акуратний.
  • Успішна людина пітримує чистоту та порядок у приміщеннях гімназії та на її території.
  • Здобувач освіти, якому раптово стало погано на уроці, повідомляє про свій стан класного керівника або вчителя предметника та звертається до медичного пункту закладу.
  • Усі учасники освітнього процесу дотримуються порядку задля власної безпеки та безпеки оточуючих.

Гімназія- територія безпеки

• Тут немає місця зброї, вибуховим або вогненебезпечним предметам і речовинам: спиртним напоям,наркотикам, іншим одурманюючим речовинам та отрутам, газовим балончикам.
  • Гімназисти дотримуються правил техніки безпеки як під час перебування в школі, так і за її межами.
  • Гімназисти, які знайшли втрачені або забуті, на їх думку, речі, здають їх черговому вчителю, класному керівнику або адміністрації закладу.

Гімназія- територія взаємоповаги

• Успішна людина намагається ж, щоб людям поруч з нею було добре.
  • Нормою поведінки в гімназії та поза її межами є прояв поваги до старших, піклування про молодших.
  • Учень має право в коректній формі відстоювати свій погляд і свої переконання при обговоренні різних суперечливих і неоднозначних питанб.
  • Фізична конфронтація, залякування і знущання над людиною є неприрустимими формами поведінки гімназистів у гімназії та за її межами.
  • Час перерви - особистий час кожного учня. Він може його проводити по своєм розумінню, проте поважати особистий простір інших.