Вибір підручників

Дата: 20 серпня 2020 о 12:31, Оновлено 23 лютого 2021 о 12:44

ПЕРЕМИШЕЛЬСЬКИЙ НВК

засідання педагогічної ради

від 05.03.2020                                                                                                          с. Перемишель

Голова – Рудик С.П., директор школи

Секретар – Горбатюк Н.В., вчитель англійської мови

Присутні: 9 осіб

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для учнів 3 класу.

1. СЛУХАЛИ:

1) заступника  директора  з  навчально-виховної  роботи  Попенчук Н.В.,  яка   довела   до   присутніх    зміст    листа   МОН   України   від  22.01.2020  № 1/9-39  «Про  забезпечення виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 07 листопада 2019 року № 1409 (зі змінами) та від  12 грудня 2019 № 1543» та додатками 1-2 до них.

УХВАЛИЛИ:

1.1. Заслухану інформацію взяти до відома.

1.2. Вибрати електронні версії оригінал-макетів підручників для 3-го класу, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 3-го класу закладів загальної середньої освіти:

• «Українська  мова  та  читання»  підручник  для  3  класу  закладів  загальної середньої освіти  (у 2-х частинах):  Частина 1:  авт. Пономарьова К.І.,  Гайова Л.А.; Частина 2 авт. Савченко О.Я., альтернатива: 1,3,5,4;
  • «Англійська мова» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом): авт. Губарєва С.С, Павліченко О.М., альтернатива: 4,5,1,2);
  •  «Математика» підручник для 3 класу  закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах): авт. Листопад Н.П., альтернатива: 1,3,5,7,8;
  • «Я досліджую світ» підручник для 3 класу  закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах): авт. Бунда Н.О., Гладюк Т.В., Забродська С.Г., Шост Н.Б., Лисобей Л.В., альтернатива: 2,4,5,7.
  • «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 3 класу закладів загальної середньої освіти: авт. Рубдя Т.Є., Мед І.Л., Щеглова Т.Л., альтернатива: 1,5,6,7,8.

Голова  педагогічної  ради:                                           С.РУДИК

Секретар:                                                                         Н.ГОРБАТЮК

З рішенням педагогічної ради ознайомлені 05.03.2020 р.:

__________ С.П.Рудик

__________ Н.В. Попенчук

__________ М.А.Пігольчук

__________ А.П.Козелець

__________ Г.Д.Говоровська

__________ Н.А.Яковчук

__________ В.М.Яковчук

__________ Р.В.Ніжнік

__________ В.М.Стрижеус

__________ О.О.Гнатюк

__________ К.В.Дмитренко

ПЕРЕМИШЕЛЬСЬКИЙ НВК

засідання педагогічної ради

від 07.04.2020                                                                                 с. Перемишель

Голова – Рудик С.П., директор школи

Секретар – Горбатюк Н.В., вчитель англійської мови

Присутні: 12 осіб

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для учнів 7 класу.

1. СЛУХАЛИ:

1) заступника  директора  з  навчально-виховної  роботи  Попенчук Н.В.,  яка   довела   до   присутніх    зміст    листа   МОН   України   від  22.01.2020  № 1/9-39  «Про  забезпечення виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 07 листопада 2019 року № 1409 (зі змінами) та від  12 грудня 2019 № 1543» та додатками 1,3 до них.

УХВАЛИЛИ:

1.1. Заслухану інформацію взяти до відома.

1.2. Вибрати електронні версії оригінал-макетів підручників для 7-го класу, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 7-го класу закладів загальної середньої освіти:

• «Історія України»  підручник  для  7  класу  закладів  загальної середньої освіти (авт.: Хлібовська Г.М.,  Наумчук О.В., Крижановська М.Є., Бурнейко  І.О., альтернатива: 7,5,2,1,6);
  • «Всесвітня історія» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти (авт.: Васильків І.Д, Островський І.В., Паршин І.Л., Букавин І.Я., альтернатива: 5,2,6,7);
  •  «Інформатика» підручник для 7 класу  закладів загальної середньої освіти (авт.: Морзе Н.Б., Барна О.В., альтернатива: 5,3,6,1).

Голова  педагогічної  ради:                                           С.РУДИК

Секретар:                                                                         Н.ГОРБАТЮК

З рішенням педагогічної ради ознайомлені 07.04.2020 р.:

__________ С.П.Рудик

__________ Н.В. Попенчук