Official name:
Перемишельська гімназія Улашанівської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області
EI type:
General education institution
Locality:
с. Перемишель
Address:
30079, Хмельницька область, Шепетівського район, село Перемишель, вулиця Молодіжна Будинок 86
phone numbers:
not specified
peremyshel@meta.ua

Про нас:

Місія гімназії: створення умов для всебічного розвитку здорової і самодостатньої особистості, здатної до креативної діяльності та позитивного мислення, творчої самореалізації, забезпечення якісної освітньої підготовки учнів шляхом впровадження філософії ефективного партнерства та співдружності.

Візія гімназії: школа соціального успіху, в якій високо кваліфіковані, вмотивовані  педагоги працюють на засадах гуманізму, соціального партнерства та  орієнтуються  на потреби учня в освітньому процесі; створені умови для формування інтелектуальної культури компетентного учня.

Стратегія гімназії: ціннісно- орієнтована школа; психологічна комфортність для всіх суб’єктів педагогічного процесу; педагогіка партнерства та життєтворчості; навчання та виховання освічених українців, здатних до культурної та національної ідентифікації, всебічно розвинених, відповідальних громадян і патріотів, здатних  до інновацій.

Ми у Facebook

Facebook будет маркировать фейковые новости | Checkpoint

Мама – це людина, яка може замінити всіх, але її ніхто і ніколи замінити не зможе!
З нагоди Дня Матері учні 7-9 класів взяли участь в майстер-класі "Квіти для мами" .

вчора о 19:29 | Гончарук С. А. | no comments

Сьогодні, 8 травня, у День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни, ми вшановуємо й подвиг нашого народу, який зробив вагомий внесок у перемогу над нацизмом. Його мужність, відвага й хоробрість ніколи не будуть забуті.

Вічна памʼять жертвам війни… Ніколи знову….

вчора о 15:34 | Миронюк С. О. | no comments

Уроки мистецтва завжди креативні,цікаві та захоплюючі.Учням ніколи нудьгувати, адже стільки корисної інформації навколо треба опрацювати! Кожен урок мистецтва- цікавинка..

2 травня о 13:38 | Стрижеус В. М. | no comments

29 квітня з учнями 5 класу було проведено виховну годину до Дня пожежної охорони. Діти повторили та закріпили правила протипожежної безпеки, обговорили небезпечні ситуації та причини виникнення пожеж, правила поведінки під час пожежі, розширили свої знання про героїчну професію пожежника-рятувальника.

30 квітня о 13:23 | Миронюк С. О. | no comments

29 квітня 2024 року у нашому закладі освіти відбувся День цивільного захисту. Основна мета заходів цього дня – навчитися правильно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я і життя у надзвичайних ситуаціях.

#деньцивільногозахисту

29 квітня о 20:09 | Миронюк С. О. | no comments

26 квітня – день памʼяті Чорнобильської катастрофи.

У цей день ми віддаємо шану нашим співвітчизникам, Героям атомного фронту, які боролись з наслідками жахливої катастрофи.
Схиляємо голови в пошані перед кожним, чиє життя та здоров’я забрав невидимий ворог – смертоносне радіоактивне випромінювання.
Вічна пам’ять і шана тим, хто ціною власного життя захистив наше майбутнє.

26 квітня о 15:31 | Миронюк С. О. | no comments

У День Землі побажання прості -
Більше миру, тепла. доброти.
Бережіть природу. це наш дім,
Буде хай всім радісно в нім.

22 квітня о 14:29 | Говоровська Г. Д. | no comments

У стінах Цвітоського ліцею відбулось засідання методичної спільноти філологів Улашанівської громади "Краш -тест - 2 ідей інноваційних методів та прийомів на уроках словесності". Працюючи із здобувачами освіти ліцею, педагоги презентували свій досвід у використанні сучасних освітніх інструментів вчителя.

17 квітня о 21:16 | Попенчук Н. В. | no comments

Восьмикласники долучились до проведення акції з благоустрою та прибрали територію біля пам’ятника загиблим односельчанам в роки ІІ світової війни. Очищено прилеглу територію від сміття, скопано клумби, підчищено доріжки. Разом зробимо цей світ кращим і зберемо пам’ять про тих, хто віддав своє життя за наше світле майбутнє.

16 квітня о 21:01 | Попенчук Н. В. | no comments
Wall