Загальношкільні батьківські збори

Date: 13 грудня 2019 о 07:10, Refreshed 15 грудня 2019 о 07:12
240 views

У нашому навчальному закладі відбулися загальношкільні батьківські збори, де обговорювалися важливі питання освітнього процесу НВК.
Батьківські збори проходили у новому форматі. Усіх батьків зустрічали лідери учнівського самоврядування та дарували передбачення на день. Також, на початок зборів учнівське самоврядування підготували для батьків та вчителів невеличку концертну програму "Загадай мир".
Збори розпочала в.о. директора Світлана Рудик.  Вона привітала усіх присутніх, оголосила порядок денний зборів та окреслила основні напрямки роботи закладу у поточному 2019-2020 н.році. У подальшому виступі Світлана Петрівна ознайомила з професійно-методичним рівнем педагогічного колективу школи та підкреслила, що із здобувачам освіти працюють професіонали високого рівня, які надають не тільки базові знання з предметів, а і створюють можливості використовувати їх в різноманітних інтелектуальних конкурсах, олімпіадах, і т.д. Також, під час виступу зосередила свою увагу на питанні організації харчування дітей у закладі.
На батьківських зборах були присутні старший інспектор ювенальної превенції, капітан поліції Славутського ВП Руслан Сопронюк та головний спеціаліст служби у справах дітей Наталія Трофімюк.
Руслан Олександрович ознайомити батьків з поняттям, формами та видами булінгу, наголосив, що батьки повинні контролювати дозвілля своїх дітей, цікавитися їхнім життям та колом спілкування. Нагадав, що батьки є учасниками освітнього процесу та згідно законодавства несуть відповідальність за здобувачів освіти та їхню поведінку. Наталія Трофімюк ознайомила батьків з основними напрямками роботи служби у справах дітей.
Присутні також мали можливість дізнатися про розвиток початкової освіти в контексті завдань Нової української школи. Заступник директора з навчально- виховної роботи Надія Попенчук довела до відома присутніх принципи та задачі Нової української школи; зупинилася на особливостях організації освітнього процесу в НУШ і наголосила, що в Новій українській школі навчаються не тільки першокласники, а усі школярі. Нова українська школа – це школа партнерства між учителем, учнем та батьками, зазначила Н.Попенчук.
Про створення умов для самореалізації особистості відповідно до її здібностей, суспільних та власних інтересів у закладі освіти презентувала педагог - організатор Марія Пігольчук.
З основними заходами з охорони праці, техніки безпеки дітей під час освітнього процесу в школі ознайомив Олег Гнатюк, голова комісії по розслідуванні нещасних випадків у навчально- виховному комплексі.
На завершення Світлана Петрівна подякувала усім небайдужим батькам, які беруть активну участь у житті закладу.

Comments: