ДИВОВИЖНА ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ

Date: 30 жовтня 2023 о 21:05, Refreshed 7 листопада 2023 о 18:44
96 views

Тепле та щире спілкування учнів та педагогів гімназії відбулося з Людмилою Таболіною, вчителькою української мови та літератури, фіналісткою премії Global Teacher Prize Ukraine 2019, фіналісткою світової премії для вчителів Global Teacher Prize 2023.

ДИВОВИЖНА ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ

«Великий той учитель, який проймається справою, якої навчає»,- сказав Катон Старший.

Власне такі слова можна адресувати Людмилі Таболіній, вчительці української мови та літератури, фіналістці премії Global Teacher Prize Ukraine 2019, фіналістці світової премії для вчителів Global Teacher Prize 2023, яка радо сприйняла нашу пропозицію до спілкування. Нині в межах тижня української мови та літератури учні та педагоги нашої гімназії отримали неймовірні враження від спілкування з педагогом, яка відома усьому світові! Однією миттю стала година зустрічі в змішаному форматі для учнів 5-9 класів. Про емоції та враження говорити можна довго, адже пані Людмила радо поділилася своїми думками про мотивацію до читання та інтеграцію літератури з іншими предметами НУШ, майбутнє освіти. А ще висловлювала власні міркування для чого в школі література, у чому суть НУШ, про штучний інтелект та багато іншого цікавого. Педагогиня подарувала можливість завантажити читацькі щоденники її авторства. Це неймовірний подарунок нашим учням! Пані Людмила щиро відповіла на запитання учнів та колег про розвиток української мови, книги сучасних письменників, майбутню поїздку у Париж, блогерів, ютуб-канали, зустрічі з зірковими людьми, політиками, відомими журналістами та співаками. Почули ми й слова потужної підтримки педагогів і про те, як вона любить свою професію! Без пафосу зазначу, що ми пишаємося Вами, шановна Людмило Вікторівно! Безмежно вдячні Вам за дивовижну зустріч! Подальших успіхів Вам у праці!

Comments: