Привітання із закінченням навчального року

Date: 29 травня 2020 о 19:17
3,080 views

Дорогі учні, батьки, учителі!
Кожного року ми з трепетом у серці спостерігаємо за святом останнього дзвоника, адже діти стають на рік старші, дехто прощається із школою назавжди. Але цьогоріч, коли ми закінчили цей нелегкий для учнів, батьків та вчителів рік дистанційного навчання, цей час викликає ще більше хвилювань...
Карантин змінив багато чого у нашому житті. І всі ми вийдемо з нього іншими (думаю, не гіршими). Втім, і дистанційно бачимо, що нам усім потрібно вчитися жити та здобувати знання в інших реаліях, що роль вчителя дуже важлива, що мотивацію потрібно формувати змалку, що зміни потрібні і вони будуть.
Я дякую Вам батьки, за те, що підтримали дистанційне навчання, за Вашу активну життєву позицію, за те, що весь час були разом з нами та своїми дітьми, адже успіх дитини, безумовно, це заслуга найближчих людей.
Щиро дякую учням, батькам і вчителям за те, що спільними зусиллями ми пройшли випробування із дистанційного навчання.
Результат спільної цьогорічної праці учнів, учителів та батьків є значний. Наші діти були активним учасниками та призерами традиційних конкурсів літературно-мистецького, історико-краєзнавчого, екологічного та спортивного спрямувань.
Маємо гарні результати на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.
Дорогі діти! Сподіваюся, що літні канікули дадуть вам змогу відпочити, загартувати себе, набратися сил перед початком нової подорожі країною Знань. Хочу висловити слова щирої вдячності усім педагогічним працівникам закладу за самовіддану і натхненну працю, любов до дітей, невтомний творчий пошук та педагогічну мудрість.
Щиро зичу, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром.
І хоча останній дзвоник цьогоріч лунає онлайн, це не применшує відчуття свята, радості, урочистості і зворушення водночас.
Дорогі випускники! Ви переходите в доросле життя. Крокуйте завжди за своєю мрією і не відступайте, знайдіть щастя в житті і не пропустіть його. Удачі і успіхів вам нехай на складному, але дуже цікавому життєвому шляху.
Бажаю, щоб ваші мрії здійснилися. Для молоді, як відомо, відчиняються всі двері. Нехай же двері, які ви виберете, приведуть вас до щастя, радості і звершень. Нехай те, чого ви досягнете, змусить ваших рідних та вчителів пишатися вами і згадувати з ностальгією шкільні роки.
Люблю вас, пишаюсь вами, благословляю вас! Ви - гідне майбутнє нашої країни!
Світлана Рудик, в.о. директора НВК

Comments: